top of page
matt-artz-Fu2v5drnMBA-unsplash copy.jpg

Bize Yazın

Tüm sorularınız için buradayız. Bize merhaba demekten çekinmeyin :)

Telefon:

0216 482 0 482

Şirket Adresi:

Email:

Sosyal Medya:

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

Mesajınız alınmıştır!

İade ve Değişim Politikamız:

* Ürününüz özel sipariş bir ürün değilse ve henüz paketlenmemiş / kargolanmamış ise iptal edebilirsiniz. Paketlenmiş, kargolanmış veya özel sipariş yapılmış ürünlerde iptal gerçekleştirilememektedir.

* Ürün kullanılmamış, yakılmamış ve hasar görmemiş ise, 3 iş günü içinde iade edebilirsiniz. Öncesinde ürünün kullanılmadığına, yakılmadığına ve hasar görmediğine dair fotoğrafları info@cadimumu.com mail adresi ile paylaşmanız gerekmektedir. İade şartlarına uygun olmayan ürünlerde iade talebi kabul edilmeyecektir.

* Ürün satın alındıktan sonra değişiklik yapılmak istenirse, alındıktan sonra 12 saat içinde değişiklik taleplerinin info@cadimumu.com mail adresine iletilmesi gerekmektedir. 12 saati geçen değişiklik taleplerini kabul etme veya reddetme hakkı, işletmeciye bağlıdır.

İade ve Değişim

Kargo İşlemleri (Teslimat Politikası)

Kargo İşlemleri

* Özel sipariş vermediğiniz sürece, ürünleriniz satın alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde kargolanır. E-mail adresinize veya telefonunuza gelen bildirimdeki Kargo Takip numarası ile kargonuzun nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

Özel sipariş verdiyseniz, ürünleriniz yoğunluğa göre en geç 7-10 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilir.

 

* Kargolarımızı, anlaşmalı firmamız olan MNG Kargo ile yollamaktayız. Kargo ücretimiz Türkiye'nin her yerine sabit 12,95 TL'dir. 150 TL üzeri alışverişlerde de kargo bedavadır.

* Ürününüz kargoya verildiği andan itibaren sorumluluk kargo firmasına aittir. Çalınan, kaybolan veya teslim edilmeyen kargolardan Cadı Mumu sorumlu değildir.

* Yurtdışı kargo anlaşmamız (şu an için) bulunmamaktadır.

 

 

Satış Sözleşmesi

Satış Sözleşmesi

Sözleşmeyi okumak için TIK TIK!

bottom of page